Każde spotkanie z drugim człowiekiem zostawia we mnie jakiś ślad. Wiem też, że każde następne będzie inne. Niesamowite.
Właśnie po raz kolejny się dowiedziałam, że tam, gdzie jadę, są wspaniali ludzie. Czekam z radością na te kolejne spotkania, ale wszystkie dotychczasowe chowam w sercu. Wrócę;)
Kocham cię, życie. Poznawać pragnę cię w zachwycie.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz