wtorek, 29 lipca 2014

Kocham cię życie

Ostatnio cieszę się bardziej. Życie wydaje mi się tak zaskakujące i piękne, że chciałabym się nim normalnie zachłysnąć...

Każde spotkanie z drugim człowiekiem zostawia we mnie jakiś ślad. Wiem też, że każde następne będzie inne. Niesamowite.

Właśnie po raz kolejny się dowiedziałam, że tam, gdzie jadę, są wspaniali ludzie. Czekam z radością na te kolejne spotkania, ale wszystkie dotychczasowe chowam w sercu. Wrócę;)





Kocham cię, życie. Poznawać pragnę cię w zachwycie.




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz