poniedziałek, 25 sierpnia 2014

Niedługo

Już, już - tak mówią moi przełożeni - już niedługo może będą coś wiedzieć;). Ja na razie nie wiem nic. Oni chyba też nic, ale już już:) Kupuję walizkę. Przygotowania do wyprowadzki trwają. Dowiedziałam się, że miniona zima była w Kazachstanie dość ciepła - tylko - 35 stopni. Może i ta będzie równie łaskawa:) 

Cierpliwość jest cnotą. Całe życie czekam:), więc i tu nie ma strachu. 
Czekam w takim razie na podróż pod niebem, żeby trafić na inną ziemię. 


Niebo - oczekiwanie nasze...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz