
To jest mój balkon. Chociaż można by go nazwać taką werandą;) Podwójne okna chronią przed zimnem.
Dla wszystkich Kretów i wielbicieli pogody - słońce świeci, ale już wieje chłodem . Zaczynam chodzić w mojej zimowej kurtce. Za miesiąc będę musiała kupić sobie SZUBĘ.
Takie autobusiki kursują po mieście. Na jednym z nich był napis, że w środku jest wi -fi. Życie toczy się swoim torem.
Na zajęciach jest przekomicznie. Jeden uczeń mnie w ogóle nie rozumie. Niektórzy kiwają głowami. No ale czy w Polsce nie było podobnie?:)
Pozdrawiam!
Marzeniami zbuduj przyszłość - swój własny los...


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz