niedziela, 12 października 2014

Woda



Dzisiaj nie będę za wiele się rozpisywać, bo i wena z każdym dniem słabsza:) Zrobiłam parę zdjęć w czasie niedzielnego spaceru.
 Był więc park z zamkniętymi już atrakcjami. Prater to może nie jest,ale w oddali widać kino, w którym grają Draculę i Samoloty. Repertuar akurat dla mnie;)


Można na mapie mojego miasta zauważyć, że jest jezioro. Oto ono:):):) Bardzo ładne współbrzmienie, przeczytajcie sobie na głos:)

Ostatnio nawiedziło mnie w klasie troje kazachskich dzieci, które powiedziały: нам с вами интересно. No bardzo ciekawie, jak się nie umiem dogadać. Wtedy śmieję się jeszcze więcej.


Z tą pogodą to jest tak, że jak świeci słońce, to jest naprawdę ciepło i przyjemnie. Ale wystarczy, że tylko na moment skłoni ono swe oblicze ku nadciągającym chmurkom, od razu człek odczuwa zintensyfikowane, niezbyt przyjemne uczucie chłodu. Ale dla mnie wystarczy, żebym widziała niebo. Bo wiadomo - prawda jest w kolorze Nieba. Widać?:)



 Czekam na dogodny moment, żeby pójść na te wzgórza. Stamtąd to dopiero będzie się rozciągał piękny widok na świat. Tyle na dzisiaj.


Pięknych dni.





I tylko taką mnie ścieżką poprowadź,
gdzie śmieją się śmiechy w ciemności.
I gdzie muzyka gra, gdzie muzyka gra...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz