
To, że nade mną jest niebo, wiadomo od początku mojego pisania. Ale pode mną jest jeszcze ziemia i jest jej tak dużo, że bardzo chętnie lgnie do wszelkiego obuwia w ilościach nieograniczonych. Błoto i glina dzisiaj mnie dopadły dokładnie, ale przeżyłam te wyprawy i zdjęcia są:)W końcu wzniosłam się na wyżyny i parę rzutów z lotu ptaka na moje miasto.
Z pogodą w ogóle się nie umiem połapać. Wczoraj wieczorem było całkiem mroźnie, w nocy musiał być mróz, bo jak szłam do kościoła, widziałam zamarznięte kałuże. Jakież wielkie było moje zdziwienie, gdy po drodze musiałam zdjąć rękawiczki i szal. Czapka za 2800:):):) cały czas była w torebce. Ale ludzie w tych czapach i szalach idą niezrażeni, choć mnie się jednak wydaje że przegrzani:)Poza tym praca wre. Ze wszystkich sił próbuję objaśniać znaczenia wyrazów. Na zajęciach więc klękam, krzyczę, śpiewam i takie tam inne. Przeciekawie jest:)

Dzisiaj jak robiłam ten mały fotoreportaż;):):) w mieście, to odkryłam, że są sytuacje, w których lepiej nie znać języka. Jednej pani nie podobało się, że zrobiłam zdjęcie temu przecudnemu tandemowi samochodowemu, ale ja już byłam daleko i nic nie rozumiałam.
Jeszcze kiedyś pokażę całe bogactwo motoryzacyjne okolicy, włącznie z wołgami i tymi innymi. Na razie zrobiłam szybkie zdjęcia z dedykacją dla mojego chrześniaka, który już za chwilę będzie znał wszystkie marki samochodów.
No i na koniec postanowiłam, że będę miała taki kącik wieści różnych. Otóż kiedy większość z Was jest w pracy lub w szkole, w naszej telewizji (która częściowo występuje na moim 28. kanale) jest wspaniały program - telewizja śniadaniowa. Dzięki różnicy czasu mogę poświęcić wyjątkowy czas picia południowej kawy na nadrobienie zaległości ze świata. W minionym tygodniu obejrzałam i już wiem:
- jak motywować dzieci
- jak nie motywować dzieci
- jak myć włosy
- jak nie myć włosów
- jaką pogodę lubi pani pogodynka
- jakiej pogody nie lubi pani pogodynka.
- jak parować marchewkę (o ludziach nie mówili)
- jak przyrządzić sękacza z pigwą
- jak przyrządzić polędwiczkę na parze.
Kochani, polecam:):):) Kiedyś słyszałam, że jest to typ programów, żeby pogrążyć bezrobotnych, ale spokojnie mogą one również pełnić funkcję поддержкu:):)

Dzięki telewizji śniadaniowej wiem, że w Polsce jest piękna jesień.
Radości zatem z każdego dnia!
Koleinami dalej nie chcę iść
Stale zmiennie
Dalej, dalej chcę...


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz