
Dzisiaj niewiele słów. Nie chcę przemęczać literkami, potem nikt tego nie czyta:) Na początku wybory najpiękniejszych Nowogodnych. Tam, gdzie byłam, portretowałam najważniejszych mieszkańców. Wybierajcie.
Nad prawym ramieniem Śnieguliczki pracuję - taka zagadka. Nie jestem rzeźbiarzem:):):)
To już wiadomo - centrum mojego miasta - figury lodowe.

Z lewej zimny gips, z prawej milusia cicia.Dzisiaj odbyłam długi spacer po skutym lodem jeziorze.
Kilka zdjęć, którymi chciałam złapać chwilę. A ona uleciała, jak co? Jak konik...w dal...;)
![]() |
| Kostka lodu |
![]() |
| Bez granic |
Okazuje się, że dla niektórych każde miejsce jest dobre na składowanie śmieci. Jakże popularny widok...
![]() |
| Lód |
Lód w 3d. Oczywiście zdjęcia nie oddadzą ani trójwymiarowości tego, co można zobaczyć na żywo, ani lęku przed zapadnięciem się. No ale po jeziorze jeżdżą skutery, to pode mną miałoby się załamać??:)
Tak łowi się ryby...
![]() |
| Rybałka |
![]() |
| Pofałdowanie |

Pięknie to wszystko wygląda, zwłaszcza kiedy jest słońce. Tam dalej trochę wiało.
Kiedyś ze studentami kierunków przyrodniczych oglądałam w Gorcach tropy zwierząt. Nie rozpoznałam nawet tropu psa, a że szłam od razu za prowadzącym te zajęcia w terenie, to pewnie przyczyniłam się do jego wielkiego smutku. Miałam mu powiedzieć, że jestem z polonistyki;)
Podrzuć mi trop, gdy spytam o drogę.
Głowię się i głowię, czy to pewny szlak.







okrągłe okienko?
OdpowiedzUsuńokrągłe okienko?
OdpowiedzUsuń